Педиатри говорять, що лихоманка не є причиною втручання в ліки, що зменшує кількість лихоманки | happilyeverafter-weddings.com

Педиатри говорять, що лихоманка не є причиною втручання в ліки, що зменшує кількість лихоманки

Лікувати дискомфорту, не лихоманки, кажуть лікарі

Американська академія педіатрії недавно опублікувала рекомендації щодо лікування дитячих лихоманок з безрецептурними препаратами. Лихоманка, лікарі нагадують батькам, не є чимось подвигом. Лихоманка є тілесним способом боротьби з інфекцією.

child_fever.jpg

Лихоманка є ознакою того, що дитина хвора, але не обов'язково причина, щоб дати дитині аспірин, ібупрофен або тиленол (ацетамінофен). Американська академія педіатрії радить:

  • Нехай ваша дитина буде комфортом вашого керівництва. Якщо ви помітили, що в дитини є гарячка, коли він чи вона сплять, наприклад, не прокидайте дитину, щоб вона давала ліки, щоб знизити температуру.
  • Обов'язково лікуйте, щоб викликати інші ускладнення. Якщо ваша дитина має темну сечу, наприклад, переконайтеся, що він чи вона наживає більше рідини. Особливо важливо дати дитині комбінацію рідини та електролітів, коли виникає діарея або діарея та жар.
  • Ніколи, ніколи не давайте дорослому дозові ліки від болю або лихоманки.

Надання дітям випадкової передозування ацетамінофену, активного інгредієнта в тиленолі, є особливо частою причиною поїздки до пункту швидкої допомоги. Так само відомий як парацетамол та N-ацетил-п-амінофенол (APAP). Ацетамінофен зустрічається в більш ніж 100 продуктах на ринку США та у тисячах продуктів по всьому світу. Батьки повинні знати це:

  • Довгострокове застосування ацетамінофена може бути шкідливим для печінки.
  • Тільки одна доросла доза ацетамінофен може викликати токсичну реакцію у дітей, і
  • Лікування протягом перших восьми годин після передозування є критичним.

Найперші ознаки передозування ацетамінофен у дитини - блідість, блювота, нудота та втрата апетиту, а потім біль у верхній правій частині живота та швидке серцебиття. Передозування ацетамінофену можна лікувати N-ацетилцистеїном, але лікування необхідно проводити протягом восьми годин після передозування, щоб запобігти постійному пошкодженню печінки. Якщо існує будь-яка можливість, що маленька дитина може взяти ацетамінофен без нагляду дорослих, негайно зверніться за невідкладної медичної допомоги.

Але як щодо аспірину для дитинства лихоманки?

До 1963 року жувальний аспірин для дітей з апельсиновим смаком був основою для лікування лихоманки. Аспірин випав з користі наприкінці 1960-х років після епідемії повідомлених випадків захворювання, відомий як синдром Рейя.

Синдром Reye - це ускладнення лікування аспірином у дітей, які мають:

  • Кору
  • Синусова інфекція
  • Холодні,
  • Грип, або
  • Різні види діареї, викликані інфекцією.
Синдром Рейя також може мати місце у дітей, які отримують аспірин після отримання щеплень для вірусних інфекцій. Коли діти, у яких вірусні інфекції отримують аспірин, іноді з'являється синдром блювоти, млявості, делірію, судоми та коми, причому іноді призводять до фатальних наслідків.

Синдром Рейха рідко вражає немовлят кавказького, азіатського, латиноамериканського або близькосхідного спадщини, але це може виникнути у дітей з африканською чи афроамериканською генетикою. Це не відбувається після 18-річного віку. Синдром Рейя ніколи не був дуже поширеним явищем, який торкнувся всього 555 дітей у пікові роки захворювання 1979-1980 рр., Але до 50% випадків були смертельними.

READ Baby Colic (Біль у животі у немовлят) - симптоми та лікування

Рішенням для запобігання синдрому Рейє було надання дітям тиленолу, але потім передозування тиленолу стало основною причиною печінкової недостатності у США та Великобританії, а також у багатьох інших країнах. Щорічно в США понад 30 000 дітей отримують отруєння тиленолом у США, причому до 600 пересаджені печінки.

Найкраща порада для батьків полягає в тому, щоб м'які лихоманки пройшли курс, якщо дитина не почувається незручно, і завжди використовувати дитячі ліки, суворо дотримуючись інструкцій на етикетці. Кілька годин лихоманки краще, ніж роки інвалідності або смерті, викликані передозуванням безрецептурних ліків.
#respond